Το Λύκειο των Ελληνίδων Βέροιας, η Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Βέροιας, το Βιβλιοπωλείο ΗΛΙΟΤΡΟΠΙΟ και οι Εκδόσεις Ψυχογιός σας προσκαλούν στην παρουσίαση του νέου βιβλίου του Θοδωρή Παπαθεοδώρου, στο χώρο της Βιβλιοθήκης (Ελλης 8, Βέροια, Τηλ: 2331024494)
Το βιβλίο θα προλογίσει η Αντιπρόεδρος του Λυκείου Αλκμήνη Γαλανοπούλου.
Ο συγγραφέας θα συνομιλήσει με το κοινό και θα υπογράψει αντίτυπα του βιβλίου.
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2019/04/παρουσιαση-παπαθ-1-691x1024.jpg)