Τέταρτη ημέρα του 4ου Σεμιναρίου Κατάρτισης του έργου @Closing The Gaps “Enhancing Women’s Economic Empowerment Through Digital Improvement”, στο πλαίσιο του Προγράμματος @Erasmus+ (2020-1-EL01-KA204-079224), που διεξάγεται στη Βέροια ![🇬🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.png)
![🇬🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.png)
Ο Δήμαρχος Βέροιας κ.Κωνσταντίνος Βοργιατζίδης υποδέχτηκε στο Δημαρχείο την πρόεδρο και μέλη του Δ.Σ. του Λ.Ε.Β.
Ενημέρωση για τη χρησιμότητα των ψηφιακών μέσων έκαναν η Συρμούλα Τζήμα-Τόπη δικηγόρος, εκπαιδευτικός, Αντιδήμαρχος Παιδείας και Ισότητας Φύλων του Δήμου Βέροιας και η Aριστούλα Παπαστάμκου, Νομική Σύμβουλος του Δήμου Βέροιας.
Στη συνέχεια τα μέλη του Δ.Σ. επισκέφτηκαν γυναίκες -επαγγελματίες της πόλης μας, οι οποίες τόνισαν την αναγκαιότητα των ηλεκτρονικών υπολογιστών στο χώρο εργασίας τους.
1)Ιφιγένεια Βλαχογιάννη, Σύμβουλος Επιχειρήσεων Managing Director στην εταιρεία ‘Epidotin’
2)Η Κατερίνα Μουρατίδου -Μασούρα, φαρμακοποιός και οι συνεργάτιδες της
3)Οι κυρίες Τσακελίδου Κατερίνα, Γκαβονάτσιου Ζωή, κτηνίατροι.
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2023/09/291309787_2150804341759314_4372891779596280897_n-1024x768.jpg)
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2023/09/291183977_2150804561759292_6604884780158554621_n-768x1024.jpg)