Την Τρίτη 26 Μαρτίου 2024, μέλη του Δ.Σ. του Λυκείου των Ελληνίδων Βέροιας επισκέφτηκαν το Νηπιαγωγείο Ασωμάτων Βέροιας.
Κατά την επίσκεψή μας στο σχολείο, στα πλαίσια του προγράμματος ” Το Λ.Ε.Β. ντύνει τα νιάτα του τόπου μας” ήταν μεγάλη η έκπληξη και η χαρά μας γιατί τα παιδιά ενθουσιάστηκαν που χόρεψαν παραδοσιακούς χορούς και μας παρακάλεσαν να επαναλάβουμε άμεσα την επίσκεψή μας.
Ευχαριστούμε θερμά τις εκπαιδευτικούς για την πρόσκληση.
Το Δ.Σ.
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2024/03/Messenger_creation_34c87be7-1206-41fc-8266-ffcc586c8b9d.jpeg)
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2024/03/Messenger_creation_6cb929c3-49fa-46dd-b3d8-2e37c0c6852f.jpeg)
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2024/03/Messenger_creation_22e96cab-b0ea-4327-a963-155735945ddd.jpeg)
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2024/03/Messenger_creation_906f795d-f247-49b6-8bda-e7e80192d294.jpeg)