3ο Παιδικό Φεστιβάλ Παραδοσιακών Χορών Λυκείου των Ελληνίδων Βέροιας
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2014/03/P3223323-790x409.jpg)
Σας προσκαλούμε να συμμετάσχετε ως χορηγοί-αρωγοί σε μια σοβαρή και ποιοτική εκδήλωση του Λυκείου Ελληνίδων Βέροιας με μοναδικό στόχο την προβολή, διάδοση και διάσωση της πολιτιστικής μας κληρονομιάς. Το Λύκειο των Ελληνίδων – Παράρτημα Βέροιας, έχονταs στο ενεργητικό του 30 και πλέον χρόνια συνεχούς παρουσίας στα πολιτιστικά δρώμενα της Ημαθίας, συνεχίζει και φέτος, με την […]