Συλλυπητήριο μήνυμα
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2016/03/penthos-620x330.jpg)
Τα ειλικρινή συλλυπητήρια μας στην οικογένεια της δωρήτριας μας κ. Χρύσας Κωστοπούλου. Η Πρόεδρος Έλλη Μάλαμμα και τα μέλη του Δ.Σ.
Το Λύκειο των Ελληνίδων Βέροιας συγχαίρει το Φίλιππο
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2013/06/ELE_3449-1024x683.jpg)
Τα θερμά μας συγχαρητήρια στην ομάδα χάντμπολ του Φίλιππου Βέροιας που μας έκανε ακόμη μια φορά υπερήφανους με την κατάκτηση του πρωταθλήματος Ελλάδος. Σας ευχαριστούμε!!! Σας ευχόμαστε πάντα νίκες και διακρίσεις.