Το Λύκειο των Ελληνίδων Βέροιας διοργανώνει ρακοκάζανο
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2016/10/kazani-1024x561.jpg)
Ελάτε την Παρασκευή 4 Νοεμβρίου 2016, στις 21:00 στο οινοποιείο του Διαμαντάκου στη Νάουσσα να φάμε , να πιούμε και να γλεντήσουμε όλοι μαζί υπό τις μελωδίες της μπάντας των Ψαθάδων.
Ελάτε την Παρασκευή 4 Νοεμβρίου 2016, στις 21:00 στο οινοποιείο του Διαμαντάκου στη Νάουσσα να φάμε , να πιούμε και να γλεντήσουμε όλοι μαζί υπό τις μελωδίες της μπάντας των Ψαθάδων.