Το Λύκειο των Ελληνίδων Βέροιας στη Ραχιά
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2017/12/image-0-02-05-a93136275c579aafbeb5cc81caf62fcb672bfb2487ee640c9d484868049906b5-V-1024x576.jpg)
Το Λύκειο των Ελληνίδων Βέροιας με μια από τις χορευτικές ομάδες ενηλίκων συμμετείχε στις εκδηλώσεις πόυ διοργάνωσε για 2η χρονιά ο Σύλλογος Φίλων Μονής Καλλίπετρας, για την οικονομική ενίσχυση της Ιεράς Μονής Θεοτόκου Καλλίπετρας, στο γήπεδο της Ραχιάς, το βράδυ της Δευτέρας 4 Σεπτεμβρίου. Η χορευτική μας ομάδα φορώντας παραδοσιακές φορεσιές από τις περιοχές της […]