Ευχαριστήριο
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2013/02/IMG_4999-1024x682.jpg)
Το Δ.Σ.του Λυκείου των Ελληνίδων Βέροιας ευχαριστεί θερμά την κυρία Μαρία Γώτα για τη δωρεά των 200€ εις μνήμην της αγαπημένης της θείας Νέλας Γώτα. Το Δ.Σ.
Πρόσκληση στο ρακοκάζανο του Διαμαντάκου
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2016/10/kazani-1024x561.jpg)
Το Λύκειο Ελληνίδων Βέροιας διοργανώνει και φέτος παραδοσιακό γλέντι στο ρακοκαζανο του Διαμαντακου ,στη Στραντζα Νάουσας, την Παρασκευή 27 Οκτωβρίου στις 21:00 ! Προσκαλούμε τους χορευτές, τα μέλη και φίλους του Λυκείου να δηλώσουν έγκαιρα συμμετοχή, στο χώρο και τις ώρες που γίνονται τα μαθήματα (στο γυμναστήριο του 1ου Δημ.Σχολείου ,Δευτέρα και Πέμπτη 7-9). Ελατε […]