Παρουσίαση ημερολογίου απο το Λύκειο των Ελληνίδων Βέροιας
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2017/12/27102388149_4a057f8723_b-1024x683.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιηθηκε την Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου στη Δημόσια Βιβλιοθήκη Βέροιας η παρουσίαση του ημερολογίου 2018, με τίτλο «Επαγγέλματα από τα χτες… μέχρι τα τώρα» από το Λύκειο των Ελληνίδων Βέροιας. Η παρουσιαση αρχισε με το χαιρετισμο της προεδρου κ .Έλλης Μάλαμα και εν συνεχεία ο κ.Θωμάς Δημητρακης μας ταξίδεψε από το χθες ως […]