Χριστουγεννιάτικες ευχές
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2018/01/lev-christmas-1024x576.jpg)
Η Πρόεδρος και τα μέλη του Δ.Σ. σας εύχονται Καλά Χριστούγεννα. Είθε ο νέος χρόνος που θα υποδεχτούμε σε λίγες ημέρες να είναι γεμάτος από υγεία, αγάπη, δημιουργία .
Προετοιμασία για την επίσκεψη του Λυκείου στο Γηροκομείο της πόλης
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2018/01/image-0-02-05-3021ea053ad75d7b331ddd98b22a950cdceb9b61551fa1399854136d7e10b129-V-1024x576.jpg)
Το Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2017, χορευτές του Λυκείου, μέλη του Δ.Σ. και ο χοροδιδάσκαλος κ.Κωνσταντίνος Νικολαϊδης έφτιαξαν χριστουγεννιάτικα στολίδια ενόψει της επίσκεψης του Λυκείου στο Γηροκομείο της πόλης.