Εορτασμός Υπαπαντής Φωτογραφίες
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2018/02/39128935435_782926c1fb_o-1024x816.jpg)
Το Λυκειο των Ελληνίδων Βέροιας συμμετείχε με χορεύτριες του, ντυμένες με την παραδοσιακή βεροιώτικη φορεσιά την Πέμπτη 1 Φεβρουαρίου 2018 το απόγευμα στον πανηγυρικό εσπερινό που έγινε στον Ιερό Ναό της Υπαπαντής του Κυρίου Βεροίας. Την Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου στη θεια Λειτουργία και την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου το πρωί στο Αρχιερατικό Συλλείτουργο που τελέστηκε στον […]