«Έκλεισε» με επιτυχία το έργο «Closing the Gaps» από το ΛΕΒ
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2023/09/293217958_2160361237470291_1239434439387125293_n-1024x419.jpg)
Το Λύκειο των Ελληνίδων παράρτημα Βέροιας (ΛΕΒ), συντονιστής του ευρωπαϊκού προγράμματος Erasmus+ με τίτλο «Closing the Gaps – Enhancing Women’s Economic Empowerment Through Digital Improvement», πραγματοποίησε στη Βέροια το τελευταίο εκπαιδευτικό σεμινάριο «WOMEN IN ACTION», κλείνοντας έτσι τον κύκλο των σεμιναρίων – εργαστηρίων και ολοκληρώνοντας με επιτυχία το εν λόγω έργο. Στα πλαίσια της τελικής […]