Αποκριάτικος χορός του Λυκείου των Ελληνίδων Βέροιας
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2023/09/330837994_607464311195214_6863640032905570576_n.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 11Φεβρουαριου 2023 στην κεντρική σάλα του Ξενοδοχείου Αιγές Μέλαθρον ο αποκριάτικος χορός του Λυκείου των Ελληνίδων Βέροιας. Τη βραδιά έντυσε μουσικά η κομπανία του κ. Τ. Ασαρτζή και ο κ. Π. Κωνσταντινίδης με την ποντιακή του λύρα. Χορευτές από ένα από τα τμήματα των ενηλίκων υπό την καθοδήγηση του […]