“Η λησμονιά με έπιασε και κίνησα τα πίσω…”
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2023/09/340930583_1237912770431528_7695586338238339289_n-1024x682.jpg)
Μια θαυμαστή μουσικοχορευτική παράσταση γεμάτη ιστορία και πολιτισμό από τις περιοχές της Ημαθίας παρουσίασε το Λύκειο Ελληνίδων Βέροιας, το Σάββατο 8 Απριλίου 2023, στο Χώρο Τεχνών Δήμου Βέροιας. Την εκδήλωση προλόγισε η Πρόεδρος του Λ.Ε.Βέροιας κ.Έλλη Μάλαμα εκφράζοντας τη χαρά και τη συγκίνησή της καθώς η παράσταση αποτέλεσε, αναδρομικά, έναν εορτασμό της επετείου των 40 […]