Το Λύκειο των Ελληνίδων Βέροιας στην παρουσίαση του βιβλίου του Μητροπολίτου Βεροίας Ναούσης και Καμπανίας κ Παντελεήμονα
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240326_185330-1024x614.jpg)
Το Λύκειο των Ελληνίδων Βέροιας συμμετείχε το Σάββατο 23 Μαρτίου 2024 στην εκδήλωση της Ιεράς Μητροπόλεως μας η οποία τίμησε την εθνική και συγχρόνως θρησκευτική γιορτή της 25ης Μαρτίου που έγινε στο Χώρο Τεχνών . Στο πρώτο μέρος της εκδήλωσης έγινε παρουσίαση του νέου βιβλίου το Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Βεροίας, Ναούσης και Καμπανίας κ.Παντελεήμονα με τίτλο […]