Ευχές για το Πάσχα
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG-6001a9d6720f545391c2f186524fba75-V-714x1024.jpg)
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Λυκείου των Ελληνίδων Βέροιας εύχεται η Ανάσταση του Κυρίου ημών Ιησού Χριστού να λαμπρύνει τις ψυχές μας και να φωτίζει τα βήματα μας. Για το Δ.Σ. Η Πρόεδρος Ελισάβετ ( Βέτα) Γεωργάκαρου
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Λυκείου των Ελληνίδων Βέροιας εύχεται η Ανάσταση του Κυρίου ημών Ιησού Χριστού να λαμπρύνει τις ψυχές μας και να φωτίζει τα βήματα μας. Για το Δ.Σ. Η Πρόεδρος Ελισάβετ ( Βέτα) Γεωργάκαρου