Τρίτη ημέρα του 4ου Σεμιναρίου Κατάρτισης του έργου @Closing The Gaps “Enhancing Women’s Economic Empowerment Through Digital Improvement”
![](https://lev.gr/wp-content/uploads/2023/09/289509908_2150326321807116_4255096813830114839_n.jpg)
Τρίτη ημέρα του 4ου Σεμιναρίου Κατάρτισης του έργου @Closing The Gaps “Enhancing Women’s Economic Empowerment Through Digital Improvement”, στο πλαίσιο του Προγράμματος @Erasmus+ (2020-1-EL01-KA204-079224), που διεξάγεται στη Βέροια Οι γυναίκες εκπαιδεύονται στη χρήση των ηλ.υπολογιστών, στη Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Βέροιας. Εκπαιδευτής ο κ.Τάσιος Στογιαννοπουλος. #women #training #digital #learning #closingthegaps